środa, 28 maja 2014

Ważna wiadomość z ITCCS - 25 maja, 2014Ważna wiadomość z ITCCS - 25 maja, 2014: Oskarżony morderca dzieci rezygnuje z posady z Watykanie: 
Głowa zakonu Jezutów Adolfo Pachon wygłasza zaskakujące oświadczenie podczas gdy mimo absencji toczy się przeciw niemu proces w sprawie Przestępstw przeciw Ludzkości.

Rzym:
Pośród pogłosek, że papież Franciszek, czyli Jorge Bergoglio, może abdykować ze stanowiska z powodu jego publicznego procesu odnośnie handlu i morderstw dzieci, jeden z jego współpracowników właśnie tak zrobił.

Najwyższy Generał Jezuitów Adolfo Nicolas Pachon nagle w tym tygodniu ogłosił, że zrezygnuje ze swojego stanowiska na następnym Głównym Kongresie Jezuitów.

Wspólnie z Arcybiskupem Canterbury, Justin'em Welby, Bergoglio oraz Pachon - wszyscy są głowymi ostarżonymi w historycznym kryminalnym procesie przeprowadzonym przez Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego w Brukseli, rozpoczęty 7 Kwietnia, 2014r. Wielu naocznych świadków którzy złożyli zeznania w Sądzie twierdzą, że byli świadkami gdy Welby, Bergoglio oraz Pachon brali udział w gwałceniu oraz rytualnemu mordowaniu dzieci powiązanemu z notorycznym kultem Dzięwiątego Kręgu kierowanemu przez zakon Jezuitów w latach 2009 i 2010.

W oświadczeniu ignorowanemu przez światowe media, Pachon ogłosił, że z dniem 20 maja rezygnuje ze swojego stanowiska bez podania powodu.

Wiadomości we włoskiej TV w Rzymie nazywają rezygnacie Pachon'a "niecodzienną.. jak na jednego z głównych prałatów kościoła".

Pachon to trzecia najważniejsza osoba w Watykanie która rezygnuje ze stanowiska po tym jak została skazana przez Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego ICLCJ za zbrobnie przeciw ludzkości. Poprzedni papież Benedykt, Joseph Ratzinger abdykował 11 lutego, 2013r, ledwie dwa tygodnie przed uznaniem go winnym przez ICLCJ w sprawie handlu i rytualnych mordów dzieci. Inny ścigany w tej samej sprawie, sekretarz Watykanu, Tarcisio Bertone również zrezygnował ze stanowiska po wydaniu wyroku.

Sekretarz ITCCS Kevin Annett wydał komentarz dziś z Kanady:
"To kolejne przyznanie się do winy przez najbardziej wpływowych ludzi w papiestwie. Najwidoczniej nie są oni nietykalni i cały ich skorumpowany kryminalny syndykat upada. Powinniśmy mieć nadzieję i zauważyć, że prawo w rękach ludzi może obalić najgorszą tyranię"

Najnowszy wywiad z Kevin'em Annett'em o procesie przez ICLCJ  oraz inne wiadomości są dostępne na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=CCX_oujvuMg&feature=youtu.be . Mogą być dostępne również (poniżej) na stornie www.itccs.org , z datą 24 maja, 2014
Przyszłe wiadomości z Sądu wkrótce.