niedziela, 18 maja 2014

Publiczny komunikat wydany przez Kevin'a Annet'a oraz dyrektora ITCCSPubliczny komunikat wydany przez Kevin'a Annet'a oraz dyrektora ITCCS

Wtorek, 29 kwietnia, 2014r, godz. 15:00
Delegacja ITCCS oraz urzędnicy będą towarzyszyć Kevin'owi Annett'owi w drodze do Rzymu i Londynu aby wyegzekwować Nakaz Zniesienia Kościoła Rzymskiego oraz Anglikańskiego 

- te wydarzenia ustanowione jako "Tydzień Jubileuszowy", 30 czwerwca do 7 lipca, 2014 - decyzja ta jest spowodowana "prawdziwym i rzeczywistym niebezpieczeństem" dla Kevin'a Annett'a


Bruksela:
Politycy, sędziowie i szeryfowie Sądu Zwyczajowego oraz ekipa filmu dokumentalnego będą towarzyczyć Wielebnemu Kevin'owi Annett'owi w drodze do Watykanu i Londynu podczas akcji "Tygodnia Jubileuszowego" w dniach od 30 czerwca do 7 lipca 2014 by wyegzekwowoać Wielkanocną Proklamacji Zniesienia instytucji kościoła rzymskiego i anglikańskiego.

Akcja to została ogłoszona dziś jako cześć procesu Sądu Prawa Zwyczajowego przeciwko papieżowi Franciszkowi oraz innym zamieszanym w globalny handel dziećmi oraz morderstwa.
"Dostaliśmy ostrzeżenie że Kevin'owi Annett'owi grozi prawdziwe i rzeczywiste niebezpieczeństwo z powodu jego ujawnienia watykańskich rytualnych poświęceń życia dzieci. Kevin jest za bardzo bezbronny i cenny by podróżować obecnie samemu, ponieważ jest kluczowym świadkiem w naszej sprawie oraz pracy sądu" - tak powiedział George Dufort Publicznej Agencji Informacyjnej Międzynarodowego Sądu Prawa Zyczajowego (ICLCJ).

"Mimo osobistych próśb Kevin'a, nalegaliśmy by mocna delegacja towarzyszyła mu gdy przybędzie do Anglii i Rzymu. Ta delegacja pomoże mu wyegzekwować Wielkanocą Proklamację która znosi autorytet Watykanu i Korony Brytyjskiej. Będzie to miało miejsce podczas pierwszego tygodnia czerwca gdy odbędzie się letnie odroczenie Sądu."

Najnowsze dowody przedstawione przez Kevin'a Annett'a w procesie papieża Franciszka i inne dokumenty aktów morderstw Jezuitowego rytualnego kultu znanego jako "Dzięwiąty Krąg" (zob. www.itccs.org, kwiecień 10, 2014). Kevin Annett jest na celowniku "Dzięwiątego Kręgu" w celu jego eliminacji.

Wielebny Annett obecnie konsultuje się z członkami ITCCS w Europie. Najnowsze wiadomości będą wkrótce ogłoszone.

Wydane przez Centrum ITCCS, Bruksela
29 kwietnia, 2014