niedziela, 18 maja 2014

Pilne publiczne oświadczenie wydane przez Agencje Publiczną Międzynarodowego Sądu Prawa ZwyczajowegoPilne publiczne oświadczenie wydane przez Agencje Publiczną Międzynarodowego Sądu Prawa Zwyczajowego
1 Maja, 2014r - godz 18:00

Wyegzekwowanie Rozkazów Zniesienia Kościoła Rzymskiego i Anglikańskiego odbędzie się w Lipcu - Nauczanie oficerów i szeryfów Prawa Zwyczajowego rozpocznie się
19 Maja

Bruksela:
Wielkanocna Proklamacja z Maastricht wydana przez Sąd znosząca prawo i autorytet Kościoła Rzymskiego oraz powiązanych organów będzie aktywnie egzekwowane przez zaprzysiężonych Oficerów Prawa Zwyczajowego rozpoczynając od pierwszego tygodnia Lipca, 2014.

W asyście ludzi, oficerowie wyegzekwują prawne zniesienie tych ciał korporacyjnych w przynajmniej dziewięciu krajach poprzez:

1) Aresztowanie i pozbawienie wolności skazanych członków Kościoła Rzymskiego i Anglikańskiego razem z ich współpracownikami i innymi przestępcami.
2) Przejęcie i publiczne wykorzystanie własności i środków w/w kościołów oraz ich ustanowienie jako publiczne miejsca służące ludziom oraz..
3) Uświęcenie tych byłych kościołów jako w pełni kongregacyjne, samodzielne ciała publiczne, mocą Prawa Zwyczajowego.

Rozpoczynając od Poniedziałku, 19 Maja, 2014r, Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego ds. Przęstępstw Kościoła i Stanu oraz Trybunał przeprowadzi trzytygodniowe rygorystyczne szkolenie dla profesjonalnych oficerów pokojowych, szeryfów oraz marszałków którzy zostaną upoważnieni by wyegzekwować to Zniesienie w/w kościelnych przestępczych ciał. Ten program będzie miał miejsce na prywatnych sesjach w Kanadzie, USA, Irlandii, Anglii, Holandii, Belgii, Francji, Hiszpanii oraz Włoch.
Aby wziąć udział w Programie Treningowym Oficerów Prawa Zwyczajowego, skontaktujcie się z sekretariatem na stronie www.itccs.org .

Wydane przez Agencję Informacyjną ICLCJ (Międzynarodowy Sąd Prawa Zwyczajowego), Bruksela
1 Maja, 2014r godz 18:00.