czwartek, 28 marca 2013

Zatrzymanie Watykanu i Korony

Specjalny Raport ITFCCS : Poniedziałek, 25 marca 2013

Zatrzymanie Watykanu i Korony: Działania Kościoła podjęte w pięciu krajach zaznaczyły swój początek Wielkanocnej Kampanii Przeciwko Zbrodniom na Ludzkości, i być może,

Królowa Angielska abdykuje

 
 (Protestujacy)


 

(Odczytanie Proklamacji Wygnania )

25 marca 2013

Bruksela:

Abdykacja Elżbiety Windsor Królowej Anglii jest bardzo prawdopodobna ponieważ grupy w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Anglii, Irlandii i Włoszech skazały na wygnanie Kościół Katolicki, Kościół Anglii i inne kościoły, z ich społeczności co było częścią rosnącej w siłę kampanii przeciwko zbrodniczym instytucjom i aresztowaniu ich przywódców.

Grupy te organizowały protest, okupowały kościoły, a także przeniknęły w szeregi katolickich i protestanckich służb kościelnych. Planują również zmobilizować większe szeregi na Wielką Sobotę.

" Rośniemy w siłę, bo prawdzie nie da się zaprzeczać" Powiedział Sekretarz ITCCS Kevin Annett, który wraz z innymi działaczami odczytał i umieścił Nakaz Wygnania wydany przez Sąd Międzynarodowy w głównych kościołach katolickich w Vancouver w Kanadzie. ( zobacz załączniki)

"Nasza kampania zmusza nawet Królową Anglii do zejścia ze stanowiska, ponieważ, tak jak były Papież Benedykt, jest osobiście odpowiedzialna za zbrodnie popełniane na dzieciach i zdaje sobie z tego sprawę.
(zobacz: http://www.presstv.ir/detail/2013/03/24/295057/queen/)

Grupy ITCCS w dwudziestu jeden krajach planują rozszerzyć kampanię odzyskiwania dóbr i przejąć własność Kościoła i Korony w Niedzielę Wielkanocną i w dniach późniejszych.


Policja w tych krajach zostanie w tym tygodniu publicznie zobowiązana do spełnienia swojej powinności poprzez wspomaganie sił ITCCS we właściwym egzekwowaniu nakazu sądu wydanego przez Sąd Międzynarodowy 5 marca 2013 roku. Nakaz ten nakazuje aresztowanie trzydziestu głów kościoła i państwa włączając Królową i Papieża i skazać ich organizacje na wygnanie z naszych społeczności.

Dalsze informacje zostaną ogłoszone w Wielki Piątek, 29 marca.

Opublikowano 25 marca 2013 roku.
Siedziba główna ITCCS, Bruksela