sobota, 26 kwietnia 2014

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI!

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI!
BIURO PROKURATURY MIĘDZYNARODOWEGO SĄDU PRAWA ZWYCZAJOWEGO.

BIULETYN Nr.3: czwartek 17 kwietnia 2014, godz.10 rano:

W sprawie przeciwko Bergaglio, Pachon, Welby i innych oskarżonych o handel dziećmi i morderstwa rytualne.
PODSUMOWANIE:
  1. Sąd, po pierwszej rundzie przesłuchań 8 świadków, wysłuchaniu niesamowitych zeznań, odracza posiedzenie na 2 tygodnie.
  2. Dwoje niezależnych świadków opisuje gwałt i tortury rytualne w wykonaniu głównego oskarżonego Jeorge Bergoglio (alias papież Franciszek) w latach 1009 i 2010.
  3. Główny Prokurator ustalił powiązania rodzin królewskich: brytyjskiej, holenderskiej i belgijskiej z porwaniami i zabójstwami dzieci Mohawk z Brantford w indiańskiej szkole ryzydencjalnej w Kanadzie.
  4. Rekordy jezuickie zostały dołączone jak świadectwo szczegółów statusu zwanego „Przywilejami Magistralnymi” mówiącymi o udziale papieży w rytuałach „ Dziewiątego Kręgu” – ofiarne morderstwa noworodków.
  5. Sekretarz Polowy ITCCS Kevin Annett , wezwany jako świadek do przedstawienia dowodów naocznych świadków, jak i swoich doświadczeń długoletniej pracy z nimi, w drugiej rundzie przesłuchań na początku maja.
  6. Ważna osoba Watykanu skontaktowała się z Sądem i przedstawi główne dowody winy Kościoła podczas przedłużonej sesji Sądu, w chronionym miejscu.
  7. Sąd ogłosił wielkanocną Proklamację o anulowaniu istnienia i autorytetu organizacji zwanej dotychczas Kościołem rzymsko-katolickim w Watykanie. Kevin Annett poprowadzi ceremonię egzorcyzmu i wyzwolenia.
PONIŻEJ:
18 kwietnia.

PUBLICZNE WEZWANIE LUDZKOŚCI DO WYKONANIA I DZIAŁANIA!

Do wiadomości wszystkich mężczyzn i kobiet, samodzielnych osób i autorytetów podaje się, że pod wpływem najwyższego Prawa Boskiego, któremu Międzynarodowe Zwyczajowe Prawo Naturalne i Natury ludzkiej, od dnia dzisiejszego instytucja kościoła rzymsko-katolickiego w Watykanie nie istnieje. Oficerowie, agenci, klerycy i inni w dotychczasowej służbie byłej organizacji zwanej Kościołem są obecnie i na zawsze zwolnieni. Obraz kościoła jako korporacji światowej został na zawsze anulowany. 

Były Kościół w Watykanie pracował na takie zakończenie przez wieki historii, stosując przemoc, strach, śmierć, fałszywe doktryny i niewolnictwo i nie jest już honorowym przedstawicielem wolnej ludzkości i godności człowieka na Niebie i Ziemi. 

Autorytet Boga, jako przedstawiony w prawie Zwyczajowym – De Jure – jest obecnie reprezentowany przez sprawiedliwych mężczyzn i kobiety świata i całkowicie neguje istnienie organizacji Watykanu, jego apostolskie dziedzictwo i tzw. Prawo kanoniczne.

Tak więc, od dzisiaj i już na zawsze takie prawa, statusy, biura kościelne i ich urzędnicy przestały istnieć. Nie posiadają autorytetu i głosu na całej Ziemi.

Wszyscy uczestnicy byłej organizacji kościoła, począwszy od Jorge Bergoglio, zwanego papieżem, po kardynałów Kurii i głowę banku w Watykanie, aż po generała zakonu Jezuitów są wzywani do ustąpienia. 

Całe bogactwo byłego kościoła jest od dziś uważane za własność wolnych ludzi i mogą oni, i powinni pokojowo odbierać i okupować.

Każdy członek i pracownik byłego kościoła rzymsko-katolickiego jest zwolniony ze służby i przysięgi, i może uczestniczyć w wyznaniach i zgrupowaniach, nienarzuconych przez kościół.

Szeryfowie i oficerowie pokojowi Sądu i Prawa Zwyczajowego, przy pomocy wolnych obywateli świata są autoryzowani i zachęcani do wprowadzania i wykonania wołania Proklamacji wszędzie, gdzie to możliwe, w imię najwyższego autorytetu – Boga i jego wykonawców – Prawa międzynarodowego.

Zaginione istoty boskie oraz ciemiężone dotychczas przez kościół, fałszywie i przestępczo narzucający swe kryminalne doktryny, są już wolne i mają prawo do indywidualnego wyboru wiary i wierzeń.

Długa Noc duchowej tyranii Watykanu skończyła się. Niech wolni ludzie na Ziemi działają teraz tylko w imieniu swojego Boga i Chrystusa, odzyskując prawdę i integrację!

PODAŁ Międzynarodowy Sąd Zwyczajowy we współpracy z” Konwentem Wolnych Chrześcijan”

(the Covenanters).

Śladem powyższej Proklamacji odbędzie się w Rzymie i na całym świecie ceremonia trzeciego i ostatniego egzorcyzmu, i duchowej odnowy w wielkanocną Niedzielę 20 kwietnia 2014.
„In Coram Deo”: Zgodnie z wolą Boga.

poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Kevin Annett: Genocide affirms Republic of Kanata; Vatican's coverup of genocide now public

HISTORYCZNA NOWA WIADOMOŚĆ Z MIĘDZYNARODOWEGO TRYBUNAŁU W ZWIĄZKU Z PRZESTĘPSTWAMI KOŚCIOŁ A I PAŃSTWA

HISTORYCZNA NOWA WIADOMOŚĆ Z MIĘDZYNARODOWEGO TRYBUNAŁU W ZWIĄZKU Z PRZESTĘPSTWAMI KOŚCIOŁ A I PAŃSTWA 
- ITCCS – 
PONIEDZIAŁEK 
31 marca 2014.


Masowa śmierć rodowitych dzieci indiańskich w Kanadzie ogłoszona oficjalnie! Werdykt ludobójstwa i wyniki badań Kevina Annett wreszcie uznane!

Kanada, Korona i Watykan są winne przestępstw ludobójstwa, a ich rządy, jako kryminalne, anulowane. 

Międzynarodowy Sąd Zwyczajowy w procesie ludobójstwa. Bruksela.Vancouver, Kanada:
17 lat po publicznym przedstawieniu dowodów śmierci ponad 50 tysięcy dzieci z katolickich szkół indiańskich w Kanadzie przez Kevina Annett, rząd kanadyjski wreszcie potwierdził ludobójstwo, publikując dotychczas ukrywane rekordy śmierci w tych szkołach.

przez długi czas, aż do tego tygodnia, urzędnicy rządu i kościoła zaprzeczali lub milczeli na temat udokumentowanych dowodów Kevian Annett. Wcześniejsze, wybiórczo podawane statystyki śmierci dzieci w szkołach rezydencjalnych, wyszły na światło dzienne w ubiegły piątek z różnych prowincji wskazując na to, że dziesiątki tysięcy dzieci zmarło na terenie owych szkół, należących do kościoła katolickiego, anglikańskiego i Unijnego Kościoła Kanady.

W samej tylko Kolumbii Brytyjskiej rządowe statystyki pokazują, że prawie 5 tysięcy dzieci w wieku od 4 do 19 lat zmarło w szkołach rezydencjalnych do roku 1956, choć szkoły funkcjonowały do 1996, a więc końcowa liczba śmierci jest stanowczo większa. Badania byłego księdza Kevina Annett pokazują, że niezwykle wysoki procent (ponad 40%) śmierci uczniów był konsekwencją infekowania ich wirusem gruźlicy, a potem nieleczenia. 

„Ta wiadomość oficjalnie potwierdza to, co nasz Sąd ustalił w prawnym werdykcie w lutym 2013” – stwierdził George Duffort ze Zwyczajowego Sądu w Brukseli. 

„Kanada i jej kościoły, Korona brytyjska i Watykan są winne i jako instytucje kryminalne już nie istnieją, nie mogą posiadać legalnego, prawnego autorytetu konstytucjonalnego, jeśli mamy przestrzegać prawa.”

Oficjalne przyznanie do istnienia masowej śmieci w szkołach rezydencjalnych z tego tygodnia wyszło tuż za szokującymi nowymi dowodami pokazującymi, że kult ofiarny, zw. Dziewiątym Kręgiem, operował w tych samych szkołach, włącznie ze szkołą Mohawk z Brantford,Ontario, a korzeniami sięga do Watykanu i Kościoła Anglii. 

Kevin Annett przedstawił dzisiaj poniższy komunikat ze swojego domu z Nanaimo, Kolumbia brytyjska.

„Zawsze wiedziałem, ż ich kłamstwa wyjdą na jaw, a cierpliwe poszukiwania zaowocują sukcesem.

Ale teraz myślę tylko o moich przyjaciołach, którzy ciężko pracowali na spotkanie tego dnia, niestety już nie żyją. Bingo Dawson, Billie Combes, Ricky Lavallee, Harry Wilson narażali się na utratę życia, występując publicznie i domagając się sprawiedliwości – to tylko nieliczni z naocznych świadków ludobójstwa w Kanadzie. 

To jest ich zwycięstwo, jak i wszystkich do dziś zaginionych dzieci.
Będzie to wszystko miało znaczenie tylko wtedy, gdy Kanadyjczycy podejmą działania, aby ukarać ludobójstwo popełnione przez kościół i państwo i wymuszą wykonanie wyroku na przestępcach wydanego przez Sąd Zwyczajowy – legalnie i prawnie.

Premier Stephen Harper, królowa, Ratzinger i 27 innych urzędników przynależą do więzienia już dziś!

Co więcej, nadszedł na ustanowienie republiki konstytucjonalnej w Kanadzie, która będzie samodzielna i wolna od Korony brytyjskiej; pozbycia się pozostałości po władzy Watykanu.”

Szczegóły planów wykorzystania tych najnowszych informacji można przedyskutować z Kevinem Annett.

środa, 2 kwietnia 2014

WAŻNE ZMIANY podane przez TRYBUNAŁ MIĘDZYNARODOWY do badania przestępstw popełnionych przez KOŚCIÓŁ i PAŃSTWO

WAŻNE ZMIANY podane przez TRYBUNAŁ MIĘDZYNARODOWY do badania przestępstw popełnionych przez KOŚCIÓŁ i PAŃSTWO:


Sobota, 29 marca, 8 rano.ZŁĄCZONO:

  1. Proces sądowy Papieża Franciszka. Jezuitów i Anglikanów – przesunięty na 7 kwietnia, rozpocznie się prezentacją Biura Prokuratury – Sąd zarządza ścisłą ochronę po działaniach „Black Ops”(Czarnej operacji), sponsorowanej przez Watykan i wysłanej do Brukseli. 
  2. Powołanie Publiczne Agencji Informacyjnej przy Biurze Prokuratury (OCP) w celu publicznego przekazywania dowodów sądowych podczas trwania procesu – pierwsza informacja poniżej. 
  3. Szczątki ciał dzieci i rekordy zniszczone przez Arcybiskupa Canterbury Justina Welby i królową Elżbietę – masowe groby zaginionych dzieci odkryte w Kanadzie, Holandii i USA są związane z kultem Dziewiątego Kręgu.

SEKRETARIAT SĄDU WYDAŁ DZISIAJ NASTĘPUJĄCĄ WIADOMOŚĆ:

Jeorge Bergoglio (Papież Franciszek), Adolfo Pachon (Naczelny generał Jezuitów) i Justin Welby to główni oskarżeni i przeciw nim odbędzie się proces „in absentia” (pod nieobecność) 7 kwietnia, jako że nie odpowiedzieli na wezwania, ani nie zaprzeczyli oskarżeniom Sądu Zwyczajowego w Brukseli.

Biuro Prokuratora rozpatrzy sprawę trzech oskarżonych oraz przedstawi dowody wiążące ich z ich z przestępstwami handlu dziećmi, torturami i zabójstwami, oraz próbami ukrycia przestępstw.

Sąd przesunął początek procesu o tydzień, z 31 marca na 7 kwietnia, po otrzymaniu informacji na temat specjalnej grupy operacyjnej wysłanej przez Watykan w celu zaburzenia i zniszczenia pracy Sądu. Grupa składa się z płatnych agentów, tzw. „Świętych aliantów” – należącej do Jezuitów agencji szpiegów i zabójców – odpowiedzialne za zastraszanie i eliminację przeciwników papiestwa. 

W związku z tym Sąd ustalił także nowe zasady ochrony jego członków, a przede wszystkim kluczowego przedstawiciela, Sekretarza Polowego ITCCS, Kevina Annett. Sąd rozpocznie swe działania w miejscu niewiadomym, jednak dowody Prokuratury przedstawione w Sądzie zostaną udostępnione publicznie poprzez Agencję Informacyjną.

A oto pierwsza informacja.

Biuletyn Nr.1 z 29 marca 2014.

Biuro Prokuratury (OCP) ustaliło i udokumentowało wiele dowodów na istnienie globalnej sieci handlu dziećmi wskazującą na bezpośredni udział trzech głównych oskarżonych: Bergoglio, Pachon i Welby. Proces sądowy przeciwko nim odbędzie się 7 kwietnia o godz. 10 rano.

OCP posiada dowody na prowadzenie systematycznych porwań, gwałtów, tortur i zabójstw ofiarnych noworodków i dzieci do 14 roku życia. Udokumentowane istnienie kultu zwanego Dziewiątym Kręgiem wskazuje na udział w jego rytuałach trzech wymienionych oskarżonych, jak i byłych papieży: Jana Pawła i Benedykta.

Kult Dziewiątego Kręgu operuje na podstawie prawa kanonicznego stworzonego jako „Przywileje Magistralne”(sędziowskie), przechowywanego w archiwach Watykanu. Zdobyta kopia dokumentu włączona jest do rekordów OCP.

Udokumentowanym przez OCP przykładem jest taka właśnie operacja działająca na terenie szkoły rezydencjalnej dla dzieci Indian Mohawk w Brantford, Ontario, Kanada, należącej do byłego Kościoła Anglii i Jezuitów. Regularne tortury i zabójstwa ofiarne miejscowych dzieci zaczęły się tam w chwili otwarcia szkoły w 1832 roku, która okazała się bardziej więzieniem niż szkołą, w jej wnękach piwnicznych i trwają do dzisiejszego dnia. Fakt ten ustalono na podstawie szczątków kości z grobu masowego w pobliżu szkoły; wspomnień naocznych świadków; dowodów para-psychologicznych; dokumentów z sekretnych archiw Kościoła anglikańskiego w Londynie i Ontario (tzw. Kolekcja „G12”anglikańskiej Diecezji hurońskiej prowadzonej przez Biskupa Boba Benett). Była pracownica naukowa Kościoła anglikańskiego Leona Moses potwierdziła te fakty w prywatnym przesłuchaniu z Kevinem Annett i przedstawicielką starszyzny Mohawk Cheryl Squire, w październiku 2011 roku.

Główny oskarżony Welby odgrywający rolę Arcybiskupa Canterbury, pod dyrekcją przestępczyni królowej Elżbiety, zarządził zniszczenie tych archiw i pozostałości dowodowych zamordowanych dzieci, w styczniu 2012 podczas prywatnej rozmowy konspiracyjnej z przedstawicielem Kościoła anglikańskiego w Toronto, Fredem Hitz. Było to ważne posunięcie ze względu na bezpośredni udział królowej w porwaniach i morderstwach indiańskich dzieci, jak i udział członków rodziny królewskiej w rytuałach kultu Dziewiątego Kręgu, w szkole Mohawk w Brantford.

Wykonywanie owych rytuałów potwierdzone jest przez naocznego świadka – byłego „więźnia” „szkoły”, ja też konkluzje policyjnie akredytowanego detektywa para-psychologicznego, którego sprawozdanie znajduje się w posiadaniu OCP.

Świadkowie opisują 9 osób w czerwonych płaszczach zebranych wokół ołtarza w katakombach piwnicy zachodniego skrzydła szkoły Mohawk. 5-, lub 6-letnia dziewczynka związana i zakneblowana została ułożona na ołtarzu, potem gwałcona przez wszystkich uczestników, co z kolei doprowadziło do jej zabicia w celu poćwiartowania ceremonialnym nożem, aby mogli wypić jej krew. Jej szczątki zostały spalone i w sekrecie zakopane w lasku zachodnim, tuż za szkołą.

W październiku 2011 wykopaliska prowadzone przez starszyznę Mohawk w tamtym miejscu odkryły guziki mundurków uczennic szkoły, spalone części ubrań i szczątki poprzecinanych kości. Fragmenty dwóch takich kości zostały pozytywnie , jako kości małego dziecka przez eksperta medycyny sądowej Grega Olson, archeologa Chrisa Nahrgang, a także patologa sądowego dr. Donalda Ortner z instytutu Smithonian w Waszyngtonie. Ortner zmarł wktróce potem z nieznanych przyczyn. 

Głowni oskarżeni: Welby, Bargoglio i Pachon wspólnie utworzyli kampanię w celu ukrycia, lub zniszczenia tych dowodów, przeszkodzie wykonaniu prawa publicznego i publicznemu oczernianiu ITCCS i Kevina Annett, po ogłoszeniu tych dowodów w październiku 2011.

Podobne kampanie są w stanie kontynuować działanie przede wszystkim dzięki kontrolowanym przez rząd mediom w Kanadzie, czego przykładem jest program telewizyjny o mylącym tytule:”Aborygynowie” (Ludzie rodowici) – „Aboriginal people”(CAPTN), a także straszenie i uciszanie starszyzny Mohawk i świadków naocznych wydarzeń z Brantford.

Jezuicki udział w rytuałach Dziewiątego Kręgu w szkole Mohawk potwierdza korespondencja dyrektorów szkoły, począwszy od roku 1922. 

Podobne rytuały odbywały się w indiańskich szkołach katolickich w Północnej Dakocie, czy w Omak w Waszyngtonie, co potwierdza świadek naoczny Clarita Vargass – materiały dołączone.
Dalsze informacje nastąpią w toku sprawy.