poniedziałek, 7 kwietnia 2014

HISTORYCZNA NOWA WIADOMOŚĆ Z MIĘDZYNARODOWEGO TRYBUNAŁU W ZWIĄZKU Z PRZESTĘPSTWAMI KOŚCIOŁ A I PAŃSTWA

HISTORYCZNA NOWA WIADOMOŚĆ Z MIĘDZYNARODOWEGO TRYBUNAŁU W ZWIĄZKU Z PRZESTĘPSTWAMI KOŚCIOŁ A I PAŃSTWA 
- ITCCS – 
PONIEDZIAŁEK 
31 marca 2014.


Masowa śmierć rodowitych dzieci indiańskich w Kanadzie ogłoszona oficjalnie! Werdykt ludobójstwa i wyniki badań Kevina Annett wreszcie uznane!

Kanada, Korona i Watykan są winne przestępstw ludobójstwa, a ich rządy, jako kryminalne, anulowane. 

Międzynarodowy Sąd Zwyczajowy w procesie ludobójstwa. Bruksela.Vancouver, Kanada:
17 lat po publicznym przedstawieniu dowodów śmierci ponad 50 tysięcy dzieci z katolickich szkół indiańskich w Kanadzie przez Kevina Annett, rząd kanadyjski wreszcie potwierdził ludobójstwo, publikując dotychczas ukrywane rekordy śmierci w tych szkołach.

przez długi czas, aż do tego tygodnia, urzędnicy rządu i kościoła zaprzeczali lub milczeli na temat udokumentowanych dowodów Kevian Annett. Wcześniejsze, wybiórczo podawane statystyki śmierci dzieci w szkołach rezydencjalnych, wyszły na światło dzienne w ubiegły piątek z różnych prowincji wskazując na to, że dziesiątki tysięcy dzieci zmarło na terenie owych szkół, należących do kościoła katolickiego, anglikańskiego i Unijnego Kościoła Kanady.

W samej tylko Kolumbii Brytyjskiej rządowe statystyki pokazują, że prawie 5 tysięcy dzieci w wieku od 4 do 19 lat zmarło w szkołach rezydencjalnych do roku 1956, choć szkoły funkcjonowały do 1996, a więc końcowa liczba śmierci jest stanowczo większa. Badania byłego księdza Kevina Annett pokazują, że niezwykle wysoki procent (ponad 40%) śmierci uczniów był konsekwencją infekowania ich wirusem gruźlicy, a potem nieleczenia. 

„Ta wiadomość oficjalnie potwierdza to, co nasz Sąd ustalił w prawnym werdykcie w lutym 2013” – stwierdził George Duffort ze Zwyczajowego Sądu w Brukseli. 

„Kanada i jej kościoły, Korona brytyjska i Watykan są winne i jako instytucje kryminalne już nie istnieją, nie mogą posiadać legalnego, prawnego autorytetu konstytucjonalnego, jeśli mamy przestrzegać prawa.”

Oficjalne przyznanie do istnienia masowej śmieci w szkołach rezydencjalnych z tego tygodnia wyszło tuż za szokującymi nowymi dowodami pokazującymi, że kult ofiarny, zw. Dziewiątym Kręgiem, operował w tych samych szkołach, włącznie ze szkołą Mohawk z Brantford,Ontario, a korzeniami sięga do Watykanu i Kościoła Anglii. 

Kevin Annett przedstawił dzisiaj poniższy komunikat ze swojego domu z Nanaimo, Kolumbia brytyjska.

„Zawsze wiedziałem, ż ich kłamstwa wyjdą na jaw, a cierpliwe poszukiwania zaowocują sukcesem.

Ale teraz myślę tylko o moich przyjaciołach, którzy ciężko pracowali na spotkanie tego dnia, niestety już nie żyją. Bingo Dawson, Billie Combes, Ricky Lavallee, Harry Wilson narażali się na utratę życia, występując publicznie i domagając się sprawiedliwości – to tylko nieliczni z naocznych świadków ludobójstwa w Kanadzie. 

To jest ich zwycięstwo, jak i wszystkich do dziś zaginionych dzieci.
Będzie to wszystko miało znaczenie tylko wtedy, gdy Kanadyjczycy podejmą działania, aby ukarać ludobójstwo popełnione przez kościół i państwo i wymuszą wykonanie wyroku na przestępcach wydanego przez Sąd Zwyczajowy – legalnie i prawnie.

Premier Stephen Harper, królowa, Ratzinger i 27 innych urzędników przynależą do więzienia już dziś!

Co więcej, nadszedł na ustanowienie republiki konstytucjonalnej w Kanadzie, która będzie samodzielna i wolna od Korony brytyjskiej; pozbycia się pozostałości po władzy Watykanu.”

Szczegóły planów wykorzystania tych najnowszych informacji można przedyskutować z Kevinem Annett.