niedziela, 29 czerwca 2014

29 czerwca, 2014

Ważna informacja z Centrali ITCCS oraz Sądu Prawa Zwyczajowego - Drużyny Akcji Bezpośredniej zaczynają działać przy oznakach rezygnacji Papieża
www.iclcj.com
 

29 Czerwca, 2014 - Bruksela
 

Podczas gdy Watykan przygotowuje się na nieuniknione usunięcie Jorge Bergoglio, "Papieża Francieszka" ze swego stanowiska,  dwie Jednostki Akcji Bezpośredniej (DAU) składające się z wyszkolonego personelu bezpieczeństwa zostały wysłane przez Sąd do Rzymu i Londynu. Ich celem jest pomoc w aresztowaniu oskarżonych morderców dzieci powiązanych z satanistycznym kultem Dzięwiątego Kręgu, włączając w to samego Bergoglio.
 

"Liczymy na lokalnych aktywistów prawa zwyczajowego oraz społeczeństwo by pomogli nam zatrzymać tych zabójców zanim będą mogli zranić więcej dzieci" - wygłoszone przez dowodzącego DAU powiązanego z Sądem.
 

"Mamy listę dziewiętnastu wysokich katolickich i anglikańskich członków kościoła, wliczając w to Jezuitów, którzy uczestniczyli w tych mordach rytualnych w poprzednim roku. Naszym celem jest ich zatrzymać wszystkimi możliwymi środkami."
 

Londyński odłam DAU ma za zadane powstrzymać nadchodzące rytualne mordowanie w zamku Carnarvon w Walii oraz zamku Balmoral w Szkocji w której uczestniczą członkowie "rodziny królewskiej"
 

W Kanadzie, członkowie DAU przygotowują się do podobnych akcji w katedrze Marie Reine du Monde w Monteralu, gdzie ważne konklawe Dzięwiątego Kręgu odbędzie się 15 sierpnia.
Akcji tej będzie towarzyszyć proklamacja suwerennej Republiki Kanady tej jesieni przez patriotów w Winnipeg. Republika zagwarantuje konstytucyjną bazę dla sądów prawa zwyczajowego które odbywają się w całej Kanadzie by skazać morderców dzieci zarówno w kościele jak i państwie.
 

"Korona i prawo kanonijne są oszustwem i system kryminalnym wobec czego obecnie nie mogą już działać w naszym kraju. Potrzebujemy powrotu do rządzenia przez prawo" - powiedział Colin Sullivan, członek Prowincjonalnej Rady Republiki Kanady.
 

"Przypominamy każdemu policjantowi, politykowi i sędziemu w Kanadzie, że ich zaprzysiężone posłuszeństwo skazanej morderczyni dzieci, Królowej Elżbiecie, jest teraz oficjalnie bez znaczenia i muszą opuścić swoje stanowiska. W tym momencie oni i każdy prawdziwy patriota, mogą być częścią prawdziwego i prawego państwa."
 

Grupy w ośmiu prowincjach Kanady oraz w pięciu tubylczych narodach wybierają swoich delegatów by wzięli udział w Konwencji formującej Republikę w Winnipeg w dniach 27 do 31 października, 2014. Więcej informacji można znaleźć pisząc na adres republicofkanata@gmail.com
 

Globalne nadawanie tych i innych historycznych wydarzeń, wliczając w to akcje DAU i Rzymie i Londynie będzie zamieszczone 10 lipca (Tydzień Jubileuszowy) na stronie www.itccs.org
 

Wydane przez Centrale ITCCS
29 Czerwca, 2014