środa, 18 czerwca 2014

ZAWIADOMIENE SPECJALNE!ZAWIADOMIENE  SPECJALNE!

ULTIMATUM  I  OFERTA   SKIEROWANE   DO   PRACOWNIKÓW   I    AGENTÓW    KORONY    ANGIELSKIEJ     I    KOŚCIOŁA    KATOLICKIEGO.


Oferta Amnestii Generalnej została wystosowana do pracowników (poddanych) Korony angielskiej i Watykanu, przez przewodniczącego Komitetu sądownictwa Sądu Zwyczajowego w Brukseli.

Amnestia obejmie osoby, które zdecydują się podzielić pod przysięgą swoją wiedzą na temat dowodów przestępstw popełnionych przez wymienione instytucje i ich wiernych.
„Jest to apel do osób znajdujących się wewnątrz tych morderczych organizacji, które zdecydują się na odważny krok wystąpienia z szeregów i wspomożenia wymiarowi sprawiedliwości. „ Wyjaśnił Kevin Annett – specjalny asystent Sądu.

„Obwieszczamy kobietom i mężczyznom: jeśli podacie dowody przestępstw popełnionych przeciwko ludzkości, przez papieży, rodziny królewskie i innych, uzyskujecie automatycznie amnestię generalną i nie musicie obawiać się wyroku za wasz w nich udział. Amnestia obejmie wszystkich obywateli, posiadających wiedzę na ten temat i zdecydowanych wystąpić w roli świadków.”
NAGRODY   OFEROWANE   PRZEZ   BIURO   PROKURATORA!

Dodatkowo, Prokurator Sądu Zwyczajowego oznajmił dzisiaj, że zostaną przyznane nagrody pieniężne do 10 tysięcy Euro za informacje prowadzące do możliwości uzyskania wyroków na głowach Watykanu i Rządu, za przestępstwa przeciwko ludzkości. Szczególnie apelujemy do tych, którzy przedstawią dowody przestępstw (tortury i zabójstwa) Jorge Beroglio (Papież Franciszek), Adolfo Pachon (generał Jezuitów), Justin Welby (Arcybiskup Canterbury).

Bruksela. 2 czerwca 2014.
Kompletny tekst apelu Kevina Annett na podanej stronie.