niedziela, 23 marca 2014

PRO – ITCCS – Członek belgijskiego Parlamentu LAURENT LOUIS - pobity i fałszywie oskarżony przez policję

PRO – ITCCS – Członek belgijskiego Parlamentu LAURENT LOUIS pobity i fałszywie oskarżony przez policję

8 marca 2014 właśnie ten belgijski polityk, który nagłośnił sprawę handlarzy dziećmi z najwyższej półki społecznej, który konsekwentnie propaguje bezcenną pracę ITCCS, został pobity i aresztowany podczas pokojowego zbierania podpisów do dalszych wyborów.

Został zwolniony z więzienia po 6 godzinach i docieka ukarania odpowiedzialnych policjantów.
M.Laurent Louis ma umówione w tym miesiącu spotkanie z działaczami ITCCS oraz Kevinem Annett w celu przedyskutowania drugiej głównej sprawy sądowej związanej z handlem dzieci w Watykanie.

„Ten agresywny, bezsensowny atak na M.Laurenta Louis jest skierowany przeciwko nam wszystkim i przeciw demokracji, lecz nie pozwolimy mordercom zniszczyć działaczy wolnościowych. Zapewnimy bohaterskim wojownikom, jak M.Laurent Louis i Kevin Annett prawdziwą ochronę, aby tak brutalny akt już się nie powtórzył” – powiedział George Duffort – działacz ITCCS w Brukseli.


WAŻNE WIADOMOŚCI Z BRUKSELI I WIEDNIA – 24-25 luty 2014
ARESZTOWANIE HANDLARZY DZIEĆMI!
PROTEST PRZECIWKO SPOTKANIU KRÓLOWEJ ELŻBIETY Z PAPIEŻEM FRANCISZKIEM 3 kwietnia w Rzymie!
NAKAZ WYCOFANIA SIĘ WYDANY OFICEROM WATYKANU I KORONY ang. w rocznicę wyroku kryminalnego Królowej i Papieżowi.

Dołączone dokumenty nakazu na:

RZYM:
Śladami „Protestu przeciw Papieżowi” – masywnego marszu, który złączył we wrześniu 2010 roku 20 tysięcy ludzi z całego świata na ulicach Londynu, tym razem kierujemy swoje żądania do Rzymu, w czwartek, 3 kwietnia 2014, w celu powstrzymania zaplanowanego spotkania między przestępcami: Elżbietą Windsor I Papieżem Franciszkiem – Jorge Bergoglio. 

Ci właśnie przedstawiciele Kościoła i Stanu są winni zbrodniom przeciwko ludzkości. Są handlarzami i mordercami dzieci.” Nie pozwolimy im skrzywdzić więcej naszych dzieci! Nigdzie! I nie obchodzi mnie, jak bardzo przestępcy są chronieni!” – powiedział Fernando R. – włoski organizator Protestu.

Rzymska akcja obejmuje między innymi plan wskazówek duchowych ludziom przez opiekunów duchowych przed samym Watykanem w Niedzielę wielkanocną 20 kwietnia, w miejscu, gdzie odbędzie się trzecie i ostatnie Oczyszczenie (egzorcyzm) oraz Ceremonia Zastępcza.

Dalsze szczegóły będą podane na : www.itccs.org

Po upływie roku od historycznego wydarzenia uprawomocnienia się wyroku zbrodni przeciwko ludzkości, wydanego przez Sąd Zwyczajowy w Brukseli przeciw 30 przestępcom wywodzącym się z Kościoła i Stanu, kontynuując proces, Sąd wydał „Nakaz Wycofania” anulujący władzę wszystkich agentów oskarżonych Korporacji, włącznie z Watykanem, Koroną angielską i rządem Kanady. 

Nakaz ten mówi o legalnym rozpadzie wymienionych Korporacji poprzez rozwiązanie policji, instytucji sądowych, kościoła, armii i wszystkich związków pracowników owych skazanych Korporacji, co zwalnia ich z przysięgi wierności dla „Wspólnoty”(Commonwelth),Elżbiety Windsor i Papieża (Papiestwo) w Rzymie.

Nakaz ten neguje ważność byłego sądownictwa i wszystkich urzędników. Oznajmia, że kontynuacja ich współpracy z oskarżonymi Kościoła i Stanu będzie oznaczała Akt Zdrady przeciw ludzkości i prawu i może zakończyć się aresztem i więzieniem.

Nakaz zostanie dostarczony tym urzędnikom osobiście oraz poprzez media, przez społeczeństwo ogólnie, i przez Szeryfów wyznaczonych przez Przewodniczącego Sędziów Sądu Zwyczajowego.

Jednocześnie Sąd Zwyczajowy autoryzował nowy Rząd zwyczajowy i policję w celu dostarczenia Aktu oskarżenia odwołanym jednostkom.

„ To jest po prostu rewolucja” – wyjaśnia Kevin Annett – sekretarz Międzynarodowego Trybunału, sponsorującego Sąd Zwyczajowy w Brukseli, podczas konferencji prasowej na neutralnym terenie byłej części Kanady, należącej obecnie do Prawa Zwyczajowego.
 
Anulowanie autorytetu sędziów, policji i polityków, którzy są agentami instytucji kryminalnych jest nieuniknionym, prawnym i konsekwentnym krokiem po wyroku skazującym Sądu oskarżonych Korporacji za zbrodnie popełnione przeciwko ludzkości. 

Wszystko dokonane zostało legalnie i otwarcie, zgodnie z prawem.
Korporacje znane jako Watykan, Korona angielska, rządy: UK i Kanady już nie istnieją. Populacje tych miejsc istnieją obecnie pod opieką wyłącznie Prawa Zwyczajowego oraz statusów, które ludzie ustalą między sobą, pod opieką swojej świadomości duchowej.

„ W tej chwili ustalenie porządku zależy od nas samych, do czego mamy prawo. Stare autorytety i ich prawa mogą i powinny być ignorowane”.

Istniejące już Nakazy aresztu Józefa Ratzinger, Elżbiety Windsor i innych zostaną z pewnością wyegzekwowane. Kolejny, aktualny proces sądowy rozpatrujący globalny handel dziećmi skierowany przeciwko obecnemu Papieżowi - Jorge Bergoglio, odbędzie się 31 marca. Osoba ta będzie wezwana jako główny oskarżony na publicznym przesłuchaniu w Brukseli.

W celu rozpatrzenia tej i innych podobnych przesłuchań Sądy Zwyczajowe zostały zorganizowane przez członków ITCCS w KANADZIE, USA, UK, IRLANDII, HOLANDII, HISZPANII, we WŁOSZECH.

Więcej informacji na wydanym przez Centralę ITCCS (Sąd w Brukseli): iclcj.com;